Dear 43 Things Users,

10 years after introducing 43 Things to the world, we have decided we have met our last goal: completing the incredible experience that has been 43 Things. Please join us in giving one last cheer to all the folks who have shared their goals with the world, as well as all the people who have worked at The Robot Co-op to build this incredible website. We won a Webby Award, published a book, and brought happiness to a lot of people.

Starting today, 43 Things users can export their goals and entries from the site. Starting August 15, we will make the site “read only”. 43 Things users will still be able to view the site and export their content, but we won’t be taking any new content from users. We hope to leave the site up for folks to see and download their content until the end of the year. Ending on New Year’s Eve takes us full circle.

It has been a long ride (one of our original goals was to "build a company that lasts at least 2 years” - we beat that one!) While we wish the site could live on, it has suffered from a number of challenges - changes in how people use the site, the advertising industry, and how search engines view the site. We wish the outcome was different – but we’ve always been realistic about when our goals are met and when they aren't.

As of today, you will be able to download your goals and entries. See more about that on the FAQ page. Thanks for 10 great years of goal-setting and achieving.

- The Robots.

Export My Content
FAQ
1 person wants to do this.

Kaçak 10.Bölüm


 

People doing this


Recent activity

dickbreak00Kaçak 10.Bölüm

Kaçak 10.Bölüm izle
Kaçak 10. bölüm fragmanı izle burda. Gürkan Uygun’un başrolünü oynadığı Kaçak dizisinin bu bölümüde nefesleri kesecek. Kaçak dizisi 10. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti sitemize eklendi. Kaçak 10. bölüm fragmanı izle sizler için bura.

Kaçak 10. bölüm fragmanı izle – (Kaçak zorda) – Kaçak 10. bölüm fragmanı izle çıktı. ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinin başında gelen Kaçak dizisi 10 Aralık 2013 akşamı 10. bölümü ile izleyiclerin karşısına çıkacak. Kaçak 10. bölüm fragmanı ve fragman özeti burda..

Kaçak 10. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti şöyle.

Kaçak dizisi 10. bölüm fragmanı yine Serhat’ın çok zor anlarına sahne oluyor. Serhat’ın bir önceki bölümde yüzüne kızgın ütü bastığı kız Taylan bu kez Serhat’ı çok fena dövüyor. Artık kendinden geçen Serhat’ın yüzüne bu kez Taylan kızgın ütü basmak üzere..

Başrolünde Gürkan Uygun’un olduğu Atv’nin popüler dizisi Kaçak bu akşam 10. bölümü ile ekranda. Kaçak dizisini internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki “Kaçak Canlı İzle” ve “Kaçak Full İzle” linklerini kullanabilirsiniz. İşte Kaçak 10. blüm özeti, Kaçak 10. bölüm fragmanları ve Kaçak dizi izleme linkleri…
Kız Taylan’ın tuzağına düşen Serhat gözünü bir minibüste açar. Hamido ile beraber bir mezbahaya götürülen Serhat, ölümle burun burunadır. Kız Taylan’ın yaptığı ilaç yüzünden kendini toparlayamayan Serhat, gözleri önünde büyük bir acı daha yaşar. Polislerin gelmesiyle yine ölümün köşesinden dönen Serhat tüm yaşadıklarını ve kayıplarını bir bir ödetmeye yemin eder. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan diğer bir kişi ise Burak’tır. Burak sözünü dinletemediği aile fertlerini hiçe sayarak kendi planını uygulamaya karar verir ve Nurgül’ün yanına gider. Yeraltı dünyasının karanlık adamları İsmet Ali Topçuoğlu önderliğinde kendileri için artık daha büyük bir tehdit olan Serhat’a karşı yeni bir plan yaparlar. Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi ise yapılan bu planın tuzağına düşerler. 12 months ago


dickbreak00 12 months ago


See more:   Entries

 

I want to:
43 Things Login