1 person wants to do this.

Her Sevda Bir Veda 1.Bölüm izle

Share this goal with others

 

Get rewarded for your shopping skills on Shop for Fun

Shop for Fun is an online fashion game where you build a dream wardrobe and create outfits to win Amazon gift certificates.

Sponsored Links

Bölüm Izle

www.wow.com/Bölüm+Izle     Search for Bölüm Izle Look Up Quick Results Now!

Aşk 1 Bölüm Izle

www.italyfood.eu/     Search thousands recipes by keyword and start cooking today!

People doing this


Recent activity

norrislon5Her Sevda Bir Veda 1.Bölüm izle

Her Sevda Bir Veda 1.Bölüm izle
Kadrosunda, Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Cemal Hünal, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Demet İyigün, Defne Halman, Caner Özyurtlu, Uğur Karabulut, Berna Koraltürk, Güliz Şirinyan, Açelya Elmas, Zeynep Kızıltan ve Civan Canova’nın yer aldığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Ulaş Güneş Kacargil ve Dilek Keser’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin proje tasarımını ise Tomris Giritlioğlu yapıyor. Sanat yönetmenliğini Sırma Bradley’in yaptığı dizinin, uygulayıcı yapımcılığını ise Seyhan Kaya ile Birol Akbaba üstleniyor.

Filiz Kocadağ… Varlıklı bir ailesi biricik kızı… Kayıtsız kalınamayacak güzelliğiyle göz kamaştırıcı genç bir kız… İdealleri olan, iyi eğitimli bir mimar. Filiz öyle bir hayatın içine doğmuştur ki, bir insanın isteyebileceği her şeye sahiptir. Çabasızca sahip olduğu mükemmel hayatında her şey olması gerektiği gibi akıp gider. Ta ki o kazaya kadar.
Her Sevda Bir Veda son bölüm izle

Yusuf ve Filiz, onları kuşatan düşmanlıkların orta yerinde, birbirleri için zorlu sınavlardan geçecek… Ahir zamanların aşklarına inat… İmkansızlığın kıyısında dokunaklı aşklarını yaşamaya çalışırlar.2 months ago


norrislon5 2 months ago


See more:   Entries

 

I want to:
43 Things Login