Dear 43 Things Users,

10 years after introducing 43 Things to the world, we have decided we have met our last goal: completing the incredible experience that has been 43 Things. Please join us in giving one last cheer to all the folks who have shared their goals with the world, as well as all the people who have worked at The Robot Co-op to build this incredible website. We won a Webby Award, published a book, and brought happiness to a lot of people.

Starting today, 43 Things users can export their goals and entries from the site. Starting August 15, we will make the site “read only”. 43 Things users will still be able to view the site and export their content, but we won’t be taking any new content from users. We hope to leave the site up for folks to see and download their content until the end of the year. Ending on New Year’s Eve takes us full circle.

It has been a long ride (one of our original goals was to "build a company that lasts at least 2 years” - we beat that one!) While we wish the site could live on, it has suffered from a number of challenges - changes in how people use the site, the advertising industry, and how search engines view the site. We wish the outcome was different – but we’ve always been realistic about when our goals are met and when they aren't.

As of today, you will be able to download your goals and entries. See more about that on the FAQ page. Thanks for 10 great years of goal-setting and achieving.

- The Robots.

Export My Content
FAQ
1 person wants to do this.

Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm


 

People doing this


Recent activity

norrislon5Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm izle
Pusat Çakır, rulet masasında hayatını ortaya koyuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki restleşme demir parmaklıklar ardında son buluyor. Baltazar’ın mekanını basan Polis ekipleri Pusat ve Baltazar’ı göz altına alır.
Kurtlar Vadisi Pusu heyacanı devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 215.bölümü ATV ekranlarında ekranlara geliyor. İnternetten Kurtlar Vadisi Pusu’yu canlı izlemek istiyorsanız haberimizdeki linke tıklayınız. Tıkla Kurtlar Vadisi Pusu ATV canlı izle.

kurtlar vadisi pusu son bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ve Polat Alemdar yüzleşecek mi? Pusat’ı hapishanede bekleyen süprizler neler? Abdülhey ve Gaye’yi bekleyen tehlike ne? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası 13 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanını izlemek için ilgili video bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 215. Bölüm Fragmanı İzle 13 şubat 2014 Atv haberi, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm özeti, Kurtlar Vadisi Yeni Bölüm Fragmanı İzle – KVP İzle, Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölüm fragmanı izle. İşte ayrıntılar…

Atv ekranlarında merak ile izlenen Kurtlar Vadisi Pusu’da heyecan tüm hızı ile devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu yarın 215. bölüm ile ekranlara gelecek. Diziye ait son bölüm olan 215. bölüm fragmanını haberin devamında görebilirsiniz.

13 Şubat 2014 tarihli Kurtlar Vadisi Pusu’ya ait 215. bölüm fragmanı yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu’ya bölüm özetini ve fragmanı haberin devamında bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisine ait 215. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır…

Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölümde neler olacak? 10 months ago


norrislon5Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 215.Bölüm izle
Kurtlar Vadisi Pusu 214. son bölüm fragmanı yine heyecan ve aksiyon dolu sahneler içeriyor.Kurtlar Vadisi Pusu 214. son bölüm fragmanı Kurtlar Vadisi Pusu hayranları tarafından merakla bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu 214. son bölüm fragmanını izleyen Kurtlar Vadisi Pusu hayranları mest oldu. Kurtlar Vadisi Pusu 214. son bölümde KGT timi çok önemli bir operasyon gerçekleştiriyor. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 214. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanıyor? Kurtlar Vadisi Pusu 214. son bölüm ile ilgili tüm detayları

kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Türkiye’nin reyting rekortmeni fenomen dizisiz Kurtlar Vadisi Pusu her Perşbemba akşamı ATV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 215. bölüm framganı heyecanla bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215. bölüm

ATV ekranlarının bağımlılık yaratan dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, 215. yeni bölümü ile bu hafta yayınlanacaktır. Kurtlar Vadisi Pusu yeni video görüntüleri izle. Kurtlar Vadisi Pusu yeni full izle.

Pusat Çakır, rulet masasında hayatını ortaya koyuyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Pusat Çakır ve Baltazar arasındaki restleşme demir parmaklıklar ardında son buluyor. Baltazar’ın mekanını basan Polis ekipleri Pusat ve Baltazar’ı göz altına alır.
Kara ve KGT patronu Akif, hem Şamil’i kurtarmaya hemde Ruscol adlı rus baronu ele geçirmek için İran’a gidiyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Abdülhey ve Gaye evleniyor. Ancak Abdülhey ve Gaye’nin bulunduğu evi sık sık ziyaret eden isimsiz şahıs Gaye ve Abdülhey çiftini gözüne kestiriyor. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümün en merak edilen konularından biri de Cahit ve Polat Alemdar buluşması. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Cahit ile görüşmenin vakti geldiğini söyleyen Polat Alemdar’ın Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ile yüzleşmesi bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde Cahit ve Polat Alemdar yüzleşecek mi? Pusat’ı hapishanede bekleyen süprizler neler? Abdülhey ve Gaye’yi bekleyen tehlike ne? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası 13 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölümde olacak. Kurtlar Vadisi Pusu 215.bölüm fragmanını izlemek için ilgili video bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz. 10 months ago


norrislon5 10 months ago


See more:   Entries

People doing this are also doing these things:


 

I want to:
43 Things Login