Dear 43 Things Users,

10 years after introducing 43 Things to the world, we have decided we have met our last goal: completing the incredible experience that has been 43 Things. Please join us in giving one last cheer to all the folks who have shared their goals with the world, as well as all the people who have worked at The Robot Co-op to build this incredible website. We won a Webby Award, published a book, and brought happiness to a lot of people.

Starting today, 43 Things users can export their goals and entries from the site. Starting August 15, we will make the site “read only”. 43 Things users will still be able to view the site and export their content, but we won’t be taking any new content from users. We hope to leave the site up for folks to see and download their content until the end of the year. Ending on New Year’s Eve takes us full circle.

It has been a long ride (one of our original goals was to "build a company that lasts at least 2 years” - we beat that one!) While we wish the site could live on, it has suffered from a number of challenges - changes in how people use the site, the advertising industry, and how search engines view the site. We wish the outcome was different – but we’ve always been realistic about when our goals are met and when they aren't.

As of today, you will be able to download your goals and entries. See more about that on the FAQ page. Thanks for 10 great years of goal-setting and achieving.

- The Robots.

Export My Content
FAQ
2 people want to do this.

47 Ronin izle


 

People doing this


Recent activity

cole42font47 Ronin izle

47 Ronin izle
filmi genel itibariyle beğendim ancak bazı şeyler dikkatimi çekti samuray olmayana olan bakış şovalye-köylü arasındaki ayrımı anımsattı bana ve dedim ki demek insanlar arasında bu statü eskilerden beri çok etkiliymiş.Film japon kültürünün yansımaları olsun karakter oyunculukları olsun güzeldi.Görsellik bakımından da hoşuma gitti. Hele sonu ve olayın yaşanmışlık etkisi mükemmeldi.Saygın ve onurlu bir son…bu olgunun her milletin aslında bütün insanlığın değer verdiği bir olgu olduğuna iyice kanaat getirdim. Demek insan her yerde insan…yaratılışta bir… izleyin derim ders çıkarılacak değerlendirilmeye değer güzel bir film
http://www.filmfilan.com/47-ronin-izle/
Tür: 2014 Filmleri, Aksiyon, Dram, Fantastik
Yapım: 2014
IMDB Puanı: 6.6
Oyuncular: Keanu Reeves
47 Ronin 720p izle, 47 Ronin Filmini izle, 47 Ronin Full izle, 47 Ronin HD izle, 47 Ronin izle, 47 Ronin Tek Parça izle, 47 Ronin Türkçe Altyazılı izle, 47 Ronin Türkçe Dublaj izle
Hikaye 18. yüzyıl Japonya’sında geçer. İngiliz bir denizciyle Japon bir köylü kadının evlilik dışı çocuğu olan Kai ile ustaları öldürülen 47 kişilik ustasız kalmış samuray (ronin) grubunun Lord Kira’dan intikam alma hikayesi anlatılmaktadır.
47 Ronin, tüm dünyayla aynı anda 27 Aralık 2013 günü Türkiye’de gösterime girdi. 9 months ago


cole42font 9 months ago


pailbun047 Ronin izle

47 Ronin izle
Vizyon Tarihi:27 Aralık 2013 (1s 59dk)
Yönetmen:Carl Erik Rinsch
Oyuncular:Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Kô Shibasaki devamı…
Tür:Dövüş , Aksiyon , Fantastik
Ülke:ABD
Fantastik Film izle
Gençler ne düşünür bilmiyorum ama film, otuz yaş üstü yetişkinler için keşke çocuklarımı da getirseydim dedirtecek türden bir filmdi bence. NE kadar Holywood klişesi varsa doldurulmuş, iki üç yere de romantizm sıkıştırılmış, bol bol bilgisayar efektli, neden 3 boyutlu çektiklerini anlayamadığım, hiçbir karakterle epmati kuramadığım, bilgisayar oyunlarından senaryolaştırılmışa benzeyen etkisiz bir filmdi.
1-Yönetmen’in ilk uzun metrajı ve filmi mahvetmiş.En önemli anlarda (spoiler olmasın diye yazmıyorum) alakasız şeylere odaklanmış, yada sahneyi kesmiş.(editör ve senaristlerde en az yönetmen kadar suçlu ve yapımcılarda..)
2-Senaryonun 1 yıl ileri atlaması tam bir felaket.O bir yılda yaşananlara 5 dk.bile ayrılsa karakterler seyirciye daha yakın gelecekti.
3-Filmle ilgili afiş ve posterlerde öne çıkan dövmeli adam filmde 1 dk bile gözükmüyor
4-Cadı’yı oynayan kadın bu role hiç yakışmamış.
5-Sırf yaş sınırlamasından kurtulmak için filmde hiç kan göstermemişler.Şiddet ya da kan görme meraklısı değilim ama bir samuray filmi için bu durum çok saçma 9 months ago


pailbun0 9 months ago


See more:   Entries

 

I want to:
43 Things Login