Dear 43 Things Users,

10 years after introducing 43 Things to the world, we have decided we have met our last goal: completing the incredible experience that has been 43 Things. Please join us in giving one last cheer to all the folks who have shared their goals with the world, as well as all the people who have worked at The Robot Co-op to build this incredible website. We won a Webby Award, published a book, and brought happiness to a lot of people.

Starting today, 43 Things users can export their goals and entries from the site. Starting August 15, we will make the site “read only”. 43 Things users will still be able to view the site and export their content, but we won’t be taking any new content from users. We hope to leave the site up for folks to see and download their content until the end of the year. Ending on New Year’s Eve takes us full circle.

It has been a long ride (one of our original goals was to "build a company that lasts at least 2 years” - we beat that one!) While we wish the site could live on, it has suffered from a number of challenges - changes in how people use the site, the advertising industry, and how search engines view the site. We wish the outcome was different – but we’ve always been realistic about when our goals are met and when they aren't.

As of today, you will be able to download your goals and entries. See more about that on the FAQ page. Thanks for 10 great years of goal-setting and achieving.

- The Robots.

Export My Content
FAQ
1 person wants to do this.

Eyvah Eyvah 3 izle


 

People doing this


Recent activity

brow2hellEyvah Eyvah 3 izle

Eyvah Eyvah 3 izle
İkinci öyküyle baraber İstanbul’dan taşraya doğru yol alan filmin en büyük kurtarıcısı başarılı bir biçimde filme yedirilen durum komedileri. Arka arkaya çekilen iki filmin arasına bir de Berlin Kaplanı sıkıştıran ikili umduklarını bulamayınca daha garanti ve başarılı komedisi olan Eyyvah Eyvah’ın ipine asılmış görünüyor ki isabetli tercih
Niye beğenmemiş çoğu kişi anlamadım da BÜTÜN komedi serilerinin devamı bir öncekinin aynısı oluyor (The Hangover 2 Hangover 1’in farklı bir ülkede geçeniydi ama 3’te biraz toparladılar en azından)ve de tersine Eyvah Eyvah 3 en çok değişiklik yapılmaya çalışılmış bir film olmuş ve inanılmaz inanılmaz inanılmaz komik bir film olmuş süper çalışılmış durum komedileri ve Ata Demirer’in zekasını konuşturarak çok zekice yazdığı espriler var niye beğenmediniz anlamadım serinin en iyisiydi CİDDEN KOMİKTİ

komedi filmleri izle

Vizyon Tarihi:31 Ocak 2014 (1s 45dk)
Yönetmen:Hakan Algül
Oyuncular:Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak devamı…
Tür:Komedi
Ülke:Türkiye 8 months ago


brow2hell 8 months ago


See more:   Entries

 

I want to:
43 Things Login